Eray Tarım - Eray Gübre - Eray Sulama - Kurumsal

Eray Tarım / Kurumsal

Kurumsal

 

Eray Tarım başta modern sulama sistemleri olmak üzere gübreleme, tarımsal proje hazırlama alanlarında hizmet sunmak üzere kurulmuştur. 

Uzman ve deneyimli kadrosu ile özellikle damla sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve buna bağlı olarak doğru ve kaliteli malzemenin tedarik edilmesi konusunda titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle su kaynaklarının kıt olduğu göz önüne alınırsa doğru sulama projelerinin çiftçi ile buluşturulması önem kazanmaktadır.

Damla sulama sistemlerinin yanında dünyada gelişen tarımsal teknolojiler tarafımızdan yakın olarak takip edilmektedir. Sulamada gelişen otomasyon sistemlerinin uygulanması sulama maliyetini özellikle işçiliği en aza indirgemektedir. Bu doğrultuda pivot sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve kurulumu da üreticilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Konusunda uzman ziraat mühendisleri üretimin her aşamasında üreticilerimizin yanında olmayı kendilerine şiar edinmişlerdir. Bu kapsamda her türlü tarımsal ürün için üreticiye, bölgeye ve ürüne has gübreleme ve ilaçlama programları yapılarak üretim sezonu boyunca çiftçilerimiz yakın takibe alınmaktadır. Bitki besleme için gerekli kaliteli ve seçkin firmaların ürünleri firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır.

Ayrıca son yıllarda dünyada geniş üretim alanlarına ulaşan meyveciliğin de ülkemiz hatta bölgemizde yaygınlaşması için gerekli her türlü proje çalışmaları yapılmaktadır. Bu hususta dünya pazarlarında kabul görmüş meyve çeşitlerinin bölgemizde yetiştirilmesi, bu konuda yatırım yapmak isteyen üreticilerimize her türlü danışmanlık desteği verilmesi ve anahtar teslim meyve bahçesi tesis edilmesi yönündeki çalışmalar firmamız tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Firmamız sulama hibe destekleri, IPARD, KOP, KOSGEB, ziraat bankası gibi her türlü kredi desteklerine başvurmayı düşünen üreticilerimizin doğru ve yerine özgü projelerinin hazırlanması, teslimine kadar geçen süreçte her aşamada bilgilendirilmesi ve takibi için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız üreticimizin tekniğine uygun sulama, gübreleme ve ilaçlama metodları ile kazanacağı fazladan her kuruş için sonuna kadar çaba sarf etmekte, çiftçinin kazancını ülke kazancı olarak görmektedir.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.